Badoo.pl

Badoo.pl można zaliczyć do najbardziej intrygujących portali randkowych już chociażby dlatego, że przynajmniej zgodnie z deklaracjami samych twórców serwisu, nie jest to portal randkowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest to bowiem serwis, który skupia ludzi o bardzo różnych zainteresowaniach pochodzących z całego świata, po czym proponuje im poznanie się w oparciu o ich wspólne pasje. Pomysł wydawać się może raczej oczywisty i zdecydowanie nie nowy, ale w praktyce okazuje się, że nawet jeśli inne portale randkowe działają w podobny sposób, mogą one co najwyżej wskazać nam osoby z okolicy, które podobnie jak my zaznaczyły w swoim profilu okienko deklarujące zainteresowanie literaturą. Badoo.pl idzie nieporównywalnie dalej.

Sukces mechanizmu Badoo.pl jest niepodważalny, na co najlepszym dowodem jest ponad 300 milionów aktywnych użytkowników, czyli osób, które logują się w portalu przynajmniej raz w miesiącu. Na Badoo.pl można bowiem liczyć, że nawet jeśli nie znajdziemy od razu kogoś, z kim można poważniej pomyśleć o jakichś związkach czy chociażby o umówieniu się na randkę, to zawsze będziemy mieli możliwość porozmawiania z kimś interesującym, kto przynajmniej po części podziela nasze zainteresowania. W ogóle randki i jakiekolwiek cele matrymonialne nie muszą być dla nas ważne.

Od strony czysto technicznej Badoo.pl nie różni się jakoś specjalnie od innych portali randkowych, więc nie trzeba się bać trudności w korzystaniu z jego funkcji. Co więcej, w system portalu wbudowane są specjalne samouczki, które pokazują nam na obrazkach, jak wykonać różne rzeczy, a potem prowadzą nas za rękę, kiedy próbujemy to robić po raz pierwszy. Jest to bardzo przydatne w przypadku niektórych gier i zabaw prowadzących do odszukania ludzi podobnych do nas i z podobnymi zainteresowaniami. Portal udostępnia także dużo bardziej klasyczne formy poszukiwania osób oraz daje możliwość bezpiecznego kontaktowania się z nimi poprzez wewnętrzne komunikatory serwisu.

Konto na Badoo.pl jest zakładane jako w pełni darmowe i może takie pozostać. Nie będziemy za to w żaden specjalny sposób karani i obniżona będzie jedynie wygoda korzystania z niektórych opcji. Znakomita większość użytkowników serwisu korzysta z niego bez kupowania konta premium, a te które się na to zdecydują, mogą liczyć na darmowe przedłużenie jego ważności, jeśli zaproszą do założenia konta odpowiednią ilość przyjaciół.

Serwis Badoo.pl

5 thoughts on “Badoo.pl

 • 14 lipca 2016 at 11:04
  Permalink

  Badoo najlepszy, korzystam z niego już od roku i mega wymiata 😉

  Reply
 • 27 sierpnia 2016 at 09:16
  Permalink

  Jak dla mnie Badoo jest mocno przereklamowany, ja tam wolę Sympatię 😉

  Reply
  • 14 września 2016 at 11:31
   Permalink

   Sympatia? powiedz coś więcej, mam zamiar tam założyć konto 😉

   Reply
 • 24 listopada 2016 at 18:01
  Permalink

  a mnie się na badoo bardzo podoba, mnóstwoooo fajnych lasek 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *