Co kobiety kochają w mężczyznach?

Od wieków kobiety kochają mężczyzn, choć oczywiście zdarzają się wyjątki, a mężczyźni kochają swoje kobiety, tutaj jednak zajmiemy się bezwzględną miłością kobiet do mężczyzn.

Z pewnością nie raz zastanawialiście się, dlaczego i za co właściwie kobiety kochają mężczyzn, skoro ani oni nie są zbyt urodziwi, ani nigdy nie potrafią kobiet zrozumieć. Prawda jest jednak taka, że każda kobieta została stworzona do związku i do pokochania mężczyzny, który stanie na jej drodze.

Zacznijmy zatem od początku. Każda kobieta przyzna mi rację, że mężczyźni mają rozbrajające uśmiechy i zwykle urzekają nas kwiatami, romantycznymi kolacjami i innymi niespodziankami z okazji dnia kobiet czy znanych już od wielu lat walentynek. Kolejną kwestią jest ich silne ramie, którym zawsze nas opatulą, gdy najbardziej tego potrzebujemy. Zawsze też dadzą nam swój sweter bądź inne okrycie wierzchnie, gdy tylko powiemy że jest nam zimno.

Mężczyźni są uroczy, gdy dźwigają nasze zakupy do domu, gdy żartują nawet gdy jest nam niezmiernie smutno, odganiając tym samym wszystkie złe chwile. Mężczyźni zawsze prawią kobietom komplementy, nigdy nie powiedzą że jesteśmy za grube, że mamy odstające uszy czy inne mniejsze mankamenty. Podobamy im się takimi jakie jesteśmy, a najbardziej rano bez makijażu. Nie zważają na pierwsze zmarszczki czy rozstępy, które z wiekiem pojawiają się u kobiet.

Kobiety kochają swoich mężczyzn za to że są jak mali chłopcy, zawsze uśmiechnięci i beztroscy, mówią to co chcą aby ich kobieta usłyszała, a nie to co faktycznie myślą w danym momencie. Ich sposób zabiegania o nasze względy, obdarowywanie prezentami, stawanie w naszej obronie, wszystkie te drobne szczegóły składają się na wielką i bezgraniczną miłość.

Takich czynników, za które kobiety kochają swoich mężczyzn moglibyśmy wymieniać jeszcze wiele. Oczywiście bywają dni kiedy kobiety nie pałają sympatią do swoich mężczyzn, ale oni z kolei wiedzą co zrobić aby udobruchać ukochaną i okazać największą czułość i miłość. Mimo, że kobiety i mężczyźni są z odmiennych planet, mimo że więcej ich dzieli niż łączy, kobiety nie umiałyby żyć bez mężczyzn, a mężczyźni nie istnieliby bez swoich wspaniałych kobiet.

 

 

jak dowartościować mężczyznę

jak kocha dojrzały mężczyzna , jak kocha mężczyzna, jak kocha mężczyzna po 50, jak kochają mężczyźni

 

jaki typ faceta lubia dziewczyny,  jakich facetów lubią dziewczyny,  jakich facetów nie lubią dziewczyny,  jakich facetów pragną dziewczyny, jakich mężczyzn kochamy,,

komplement dla faceta

komplementy dla kolegi

komplementy dla mężczyzn mężczyzna który kocha

prawdziwie mężczyźni mają rozbrajające uśmiechy

po czym poznać że mężczyzna kocha kobietę

zycie bez faceta

 zycie bez partnera

4 thoughts on “Co kobiety kochają w mężczyznach?

Dodaj komentarz