Czy portale randkowe w ogóle się sprawdzają?

Portale randkowe / Randki internetowe

Wiele osób obecnie zadaje sobie pytanie w jaki sposób znaleźć odpowiedniego partnera czy partnerkę, w szczególności pracując w wielkich korporacjach i poświęcając im wiele godzin swojego życia. Wracając do domu nie ma się najczęściej już siły na to, żeby jeszcze gdzieś wyjść, a co dopiero mówić o randkowaniu.

Dlatego też z pomocą przychodzą portale randkowe. Dzięki nim już wstępnie można zweryfikować pewną grupę docelową osób, które się tam zarejestrowały podobnie jak my. Sprzyja to dokonaniu lepszego wyboru swojej drugiej połówki. Poza tym nawiązując różne kontakty wyrabiamy też sobie zdanie czego oczekujemy.

Dostępne nowe usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i użytkowników owych portali przygotowywane są coraz to nowe usługi. Niedawno pojawiły się między innymi speed dates, czyli szybkie randki. Pośrednikami w ich organizowaniu są właśnie portale randkowe. Jeśli ktoś znajdzie czas, aby odejść od komputera i wyjść trochę do ludzi, ale nie chce po omacku szukać na ulicy, to szybkie randki są wręcz idealne dla niego.

Cała zabawa organizowana jest w różnych miejscach w kraju. Każda z nich trwa około dwie godziny. Jest to sposób nie tylko na poszukiwanie miłości, ale też po prostu spotkanie nowych ludzi, spróbowanie czegoś nowego. Najczęściej w jednej grupie jest trzydzieści osób, piętnaście kobiet i tyle samo mężczyzn. Kobiety nie zmieniają swoich miejsc. To mężczyźni po każdym uderzeniu gonga przesuwają się do następnego stolika.

Każde spotkanie trwa około pięć minut. W tym czasie trzeba zaprezentować się z jak najlepszej strony, zarówno jedna, jak i druga strona. Jednocześnie wypełnia się formularz swojego wrażenia o danej osobie. Jeśli jakaś para wpadnie sobie w oko, to uzyskują do siebie dane kontaktowe, aby dalej randkować bez pomocy osób trzecich.

Czy jest jeszcze coś?

Oczywiście na tym nie koniec. Obecnie coraz popularniejsze stają się obozy lub wyjazdy dla singli. Organizowane są wyjazdy integracyjne dla samotnych, wycieczki krajowe i zagraniczne, spływy kajakami, zabawy sylwestrowe, aby można było poznać właściwego partnera i jednocześnie świetnie się bawić. Coraz więcej chętnych zbierają imprezy taneczne czy nawet kursy tańca dla singli.

Wyjeżdżając na tego typu zgrupowania można czuć się swobodnie, czerpać pełną garścią z tego typu wakacji, a jednocześnie szukać tego jedynego czy tej jedynej. A więc mamy przyjemne z pożytecznym. Warto spróbować. Koszty są standardowe, jak przy tradycyjnych wyjazdach, ale miejsca rezerwować mogą tylko single.

3 thoughts on “Czy portale randkowe w ogóle się sprawdzają?

Dodaj komentarz