Czym jest trzecia randka?

Planujecie kolejne spotkanie? Liczycie w myślach… raz, dwa trzy, umawiacie się dopiero albo aż na trzecią randkę. Do tej pory przeżyliście coś wyjątkowego – fascynację, zauroczenie i pełne oczarowanie płcią przeciwną. Jesteś szczęśliwa, zaczyna zależeć Ci na poznanym mężczyźnie, a i ty nie pozostajesz dla niego obojętna. Zastanawiasz się – jaka będzie trzecia randka?

Powaga sytuacji

To naturalne, że zależy Ci na nim, że oczekujesz od niego tego samego, ale nadal denerwujesz się przed każdym spotkaniem. Myślisz co się wydarzy, analizujesz całą randkę, zastanawiasz się czy nadal będzie tak wyjątkowo, czy padną jakieś deklaracje i zapewnienia o prawdziwych uczuciach. Niektórzy sądzą, że właśnie trzecia randka jest decydująca dla związku, choć nie jest to żadną zbadaną regułą. A jakie są randki online?

Zaplanujmy sukces

Każde spotkanie jest ważne, każde powinno być przemyślane, a jeżeli naprawdę zależy nam na tej relacji, warto wszystko dokładnie zaplanować. Nawet na trzecią randkę mężczyzna musi nas zaprosić, a my oczywiście musimy się zgodzić, aby doszła ona do skutku i realizacji. Jeżeli na pierwszej i drugiej randce było wspaniale, z pewnością będzie tak samo również na trzeciej.

Mimo wszystko warto się przygotować. Nie raz wspominaliśmy jak przygotować się na pierwszą randkę, dziś powiemy o randce trzeciej, niemalże przełomowej. Sporo już o sobie wiecie, zatem wybór miejsca powinien być wspólny, abyście oboje byli zadowoleni i „nie męczyli się” w miejscu którego nie lubicie.

Jeżeli na drugiej randce rozmawialiście o swoich pasjach, jeżeli macie jakieś wspólne zainteresowania, warto wykorzystać to jako jeden z pomysłów na trzecią randkę. Kolejnym pomysłem może być tradycyjne kino, tutaj jednak warto zapytać i wspólnie wybrać film, aby obie osoby bawiły się doskonale.

Gdzie na randkę?

Po dwóch randkach, trzecia jest już prawie formalnością, zaczynacie coraz lepiej się poznawać, rozmowa przychodzi wam z łatwością, dlatego warto „kuć żelazo póki gorące”, warto iść tam gdzie macie oboje ochotę, a nie gdzie nakazuje randkowa etykieta. Skoro byliście już w kawiarni, skoro być może byliście w kinie, kolejna propozycja powinna być jeszcze ciekawsza i mieć związek z waszymi wspólnymi pasjami.

Sprawcie sobie nawzajem drobne upominki dla osłodzenia spotkania i wybierzcie się tam, gdzie oboje najbardziej lubicie chodzić. Jeżeli nie będziecie umieli wybrać jednego miejsca, najpierw Ty ustąp jemu, potem On ustąpi Tobie, choć z doświadczenia wiadomo że będzie odwrotnie. W początkowej fazie związku działa jeszcze “funkcja dżentelmen”, która wraz z wiekiem mężczyzny samoistnie zanika. Możesz też wybrać się na szybkie randki Warszawa ciekawe doświadczenia i miło spędzony czas.

4 thoughts on “Czym jest trzecia randka?

    • 29 stycznia 2018 o 11:22
      Permalink

      to prawda, rzadko kiedy na trzeciej randce znamy się “jak łyse konie”, zwykle nadal przychodzą chwile niezręcznego milczenia i skrępowania 😉 chociaż ja kiedyś poznałam chłopaka, z którym od pierwszych minut rozmawialiśmy, jakbyśmy znali się od lat 🙂

Dodaj komentarz