Najlepsze portale randkowe w Polsce

Rynek portali randkowych jest dzisiaj już niezwykle nasycony, a nowe serwisy wciąż powstają. Żeby jednak liczyć na realne sukcesy rozumiane jako udane randki z ciekawymi ludźmi, trzeba wybierać najlepsze z najlepszych portali randkowych. O których mowa? Zobaczmy.

  1. Badoo.pl

Nie można dzisiaj przygotować żadnego zestawienia najlepszych portali randkowych, którego nie otwierałby Badoo, portal nowej generacji. Miliony ludzi z całego świata organizują się tutaj wokół wspólnych zainteresowań, pogłębiają je, a randki z tego wynikają same, zupełnie naturalnie. Zero stresu, zero myślenia o związkach, zero jakiejkolwiek presji. Jeśli nie uda się miłość, zawsze zostaje ciekawa przyjaźń.

2. Buziak.pl

Buziak jest przedstawicielem portali klasycznych, które nie próbują odkrywać na nowo Ameryki, ale umożliwiają każdemu umawianie się na randki w sposób prosty i przyjemny. Jest to idealne miejsce dla osób, które pierwszy raz zakładają konto na portalu randkowym, odnajdą się tutaj osoby starsze, a myślący w kategoriach matrymonialnych też się nie zawiodą.

3. Dopasowani.pl

Chociaż Dopasowani to wciąż portal dość niszowy, zasługuje na miejsce na podium. Najlepsze pary powstają bowiem z ludzi bardzo do siebie podobnych, a Dopasowani jest mistrzem mechanizmów dopasowania partnerskiego. Techniki ogólnie już zapominane zostały tutaj dopracowane do perfekcji i są zabójczo skuteczne.

4. eDarling.pl

Ogromne znaczenie w działaniu portali randkowych ma liczba użytkowników. Jest to element bardzo niedoceniany, ale eDarling pokazuje, że jeśli można wybierać wśród dużej ilości użytkowników, łatwiej jest znaleźć kogoś odpowiedniego dla nas. Ten portal jest zdecydowanie największy na polskim rynku, jeśli chodzi nie tylko o polskich użytkowników, więc warto dołączyć do tej gigantycznej grupy.

5. Sympatia.pl

Sympatię można określić starszą siostrą Buziaka, ponieważ filozofia tego serwisu jest bardzo podobna, chociaż jakość nie jest aż tak wysoka. Jest za to trochę ładniejsza i minimalnie prostsza w obsłudze.

6. Fellow.pl

Portal randkowy dla gejów, który wyjątkowo dba o swoich użytkowników. Mógłby być wyżej, ale ilość osób na nim zarejestrowanych jest niewielka i często trudno kogoś znaleźć w okolicy.

7. FotoFlirt.pl

Dla wielu osób rozpoczęcie rozmowy stanowi pewien problem. Na FotoFlirt zazwyczaj jest to załatwiane przez rozpoczęcie dyskusji o zdjęciach, które są najważniejszą częścią każdego profilu. Jest to wielki plus, ale portal posiada też dość sporo wad.

8. Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni często zajmują wysokie miejsca w rankingach portali randkowych, ponieważ jest to niezwykle skuteczny portal matrymonialny. Jest on jednak ograniczony tylko do osób bardzo religijnych, więc nie może być polecany bardzo dużej grupie osób. Mogłyby się tam bowiem spotkać z chłodnym przyjęciem. Dla katolików jest to mimo wszystko miejsce idealne.

9. C-Date.pl

To kolejny mocno specjalistyczny portal randkowy, poniekąd przeciwieństwo Przeznaczonych. Młodzi i aktywni umawiają się tutaj na niezobowiązujące, ekscytujące spotkania. Jest bardzo skuteczny w tym, w czym się specjalizuje i ogólnie jest znakomicie zorganizowany, ale opcje na tym portalu randkowym są mocno ograniczone i nie może mieć w związku z tym wyższego miejsca.

10. Hellopl.com

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale administracja po cichu eliminuje wszystkie nieaktywne konta, dzięki czemu mamy tu wysoki odsetek ludzi aktywnych. Ta cecha pozwala znaleźć się na naszej liście, nawet jeśli starcza tylko na ostatnie miejsce.

3 thoughts on “Najlepsze portale randkowe w Polsce

  • 11 października 2016 at 17:57
    Permalink

    Każdy ranking wygląda nieco inaczej, wszystko zależy jakie są kryteria, ale w większości badoo jest w czołówce chyba za sprawą możliwości konta podstawowego

Dodaj komentarz