Najlepsze portale randkowe w Polsce

Najpopularniejsze portale randkowe – Ranking

Rynek portali randkowych jest dzisiaj już niezwykle nasycony, a nowe serwisy wciąż powstają. Żeby jednak liczyć na realne sukcesy rozumiane jako udane randki z ciekawymi ludźmi, trzeba wybierać najlepsze z najlepszych portali randkowych. O których mowa? Zobaczmy.

1. Badoo.pl opinie

Nie można dzisiaj przygotować żadnego zestawienia najlepszych portali randkowych, którego nie otwierałby Badoo, portal nowej generacji. Miliony ludzi z całego świata organizują się tutaj wokół wspólnych zainteresowań, pogłębiają je, a randki z tego wynikają same, zupełnie naturalnie. Zero stresu, zero myślenia o związkach, zero jakiejkolwiek presji. Jeśli nie uda się miłość, zawsze zostaje ciekawa przyjaźń.

2. Buziak.pl opinie

Buziak jest przedstawicielem portali klasycznych, które nie próbują odkrywać na nowo Ameryki, ale umożliwiają każdemu umawianie się na randki w sposób prosty i przyjemny. Jest to idealne miejsce dla osób, które pierwszy raz zakładają konto na portalu randkowym, odnajdą się tutaj osoby starsze, a myślący w kategoriach matrymonialnych też się nie zawiodą.

3. Dopasowani.pl opinie

Chociaż Dopasowani to wciąż portal dość niszowy, zasługuje na miejsce na podium. Najlepsze pary powstają bowiem z ludzi bardzo do siebie podobnych, a Dopasowani jest mistrzem mechanizmów dopasowania partnerskiego. Techniki ogólnie już zapominane zostały tutaj dopracowane do perfekcji i są zabójczo skuteczne.

4. eDarling.pl opinie

Ogromne znaczenie w działaniu portali randkowych ma liczba użytkowników. Jest to element bardzo niedoceniany, ale eDarling pokazuje, że jeśli można wybierać wśród dużej ilości użytkowników, łatwiej jest znaleźć kogoś odpowiedniego dla nas. Ten portal jest zdecydowanie największy na polskim rynku, jeśli chodzi nie tylko o polskich użytkowników, więc warto dołączyć do tej gigantycznej grupy.

5. Sympatia.pl opinie

Sympatię można określić starszą siostrą Buziaka, ponieważ filozofia tego serwisu jest bardzo podobna, chociaż jakość nie jest aż tak wysoka. Jest za to trochę ładniejsza i minimalnie prostsza w obsłudze.

6. Fellow.pl opinie

Portal randkowy dla gejów, który wyjątkowo dba o swoich użytkowników. Mógłby być wyżej, ale ilość osób na nim zarejestrowanych jest niewielka i często trudno kogoś znaleźć w okolicy.

7. FotoFlirt.pl opinie

Dla wielu osób rozpoczęcie rozmowy stanowi pewien problem. Na FotoFlirt zazwyczaj jest to załatwiane przez rozpoczęcie dyskusji o zdjęciach, które są najważniejszą częścią każdego profilu. Jest to wielki plus, ale portal posiada też dość sporo wad.

8. Przeznaczeni.pl opinie

Przeznaczeni często zajmują wysokie miejsca w rankingach portali randkowych, ponieważ jest to niezwykle skuteczny portal matrymonialny. Jest on jednak ograniczony tylko do osób bardzo religijnych, więc nie może być polecany bardzo dużej grupie osób. Mogłyby się tam bowiem spotkać z chłodnym przyjęciem. Dla katolików jest to mimo wszystko miejsce idealne.

9. C-Date.pl opinie

To kolejny mocno specjalistyczny portal randkowy, poniekąd przeciwieństwo Przeznaczonych. Młodzi i aktywni umawiają się tutaj na niezobowiązujące, ekscytujące spotkania. Jest bardzo skuteczny w tym, w czym się specjalizuje i ogólnie jest znakomicie zorganizowany, ale opcje na tym portalu randkowym są mocno ograniczone i nie może mieć w związku z tym wyższego miejsca.

10. Hellopl.com opinie

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale administracja po cichu eliminuje wszystkie nieaktywne konta, dzięki czemu mamy tu wysoki odsetek ludzi aktywnych. Ta cecha pozwala znaleźć się na naszej liście, nawet jeśli starcza tylko na ostatnie miejsce.

36 thoughts on “Najlepsze portale randkowe w Polsce

 • 5 października 2016 o 11:35
  Permalink

  Zdecydowanie najbardziej warto polecić chyba tutaj Buziaka. Przynajmniej jeśli ktoś tak jak ja jest na emigracji. Już od 6 lat jestem w Niemczech i gdyby nie Buziak, pewnie byłoby mi tutaj bardzo smutno. Na początku poznałam kilku ciekawych facetów i też trochę dziewuch, zaprzjaźnilismy się, a potem potem poznałam też mojego obecnego faceta. Jesteśmy razem już drugi rok i jest wspaniale. Dzięki, Buziaczku!

  • 12 grudnia 2016 o 11:36
   Permalink

   Ja jestem w Irlandii i mam praktycznie taką samą historię. Też dzięki Buziakowi poznałam masę ludzi, ale to właśnie mojego męża poznałam pierwszego. Od razu się udało 😉 Jak zaczęliśmy pisać, odzywali się też inni ludzie, ja im mówiłam, że mam już chłopaka, ale oni też byli na emigracji i po prostu chcieli pogadać. Teraz często spotykamy się w większej grupie. Warto korzystać z Buziaka.

 • 11 października 2016 o 17:57
  Permalink

  Każdy ranking wygląda nieco inaczej, wszystko zależy jakie są kryteria, ale w większości badoo jest w czołówce chyba za sprawą możliwości konta podstawowego

 • 25 października 2016 o 09:55
  Permalink

  O portalach randkowych ludzie mają różne opinie i sama nigdy nie chciałam ich sprawdzać. Na przeznaczonych jest zawsze najwyższy poziom i porządni ludzie. Administracja sobie tego bardzo mocno pilnuje i za to jestem im wdzięczna. Jeszcze nie znanalzłam dla siebie nikogo, ale czuję, że jestem na bardzo dobrej drodze.

  • 5 stycznia 2017 o 12:00
   Permalink

   Dzięki Przeznaczonym mam dwójkę wspaniałych dzieciaczków. Ostatecznie z mężem nam się nie udało, ale rozstaliśmy się w zgodzie. Jest porządnym facetem, ale nasze charaktery… Nie będę się rozpisywać. Na pewno warto szukać na Przeznaczonych.

 • 21 listopada 2016 o 11:38
  Permalink

  Buziak to idealne miejsce dla samotnej mamy. Długo się wahałam przed założeniem konta, ale kiedy wybór padł właśnie na Buziaka, nigdy potem nie żałowałam.

 • 12 grudnia 2016 o 11:48
  Permalink

  Jeśli szukacie miłości, nie ma lepszego portalu od Dopasowani.pl. Działa tam znakomite dopasowanie partnerskie i jak poznałam pierwszego faceta dzięki niemu, oboje czuliśmy się tak, jakbyśmy się znali od co najmniej dekady.

 • 14 grudnia 2016 o 11:42
  Permalink

  Na innych portalach nie umiałam nikogo dla siebie znaleźć, a na Buziaku przez pierwszy weekend miałam trzy propozycje spotkania! Kocham cię, buziaczku :*:*:*:*:*:*:*

 • 11 stycznia 2017 o 23:40
  Permalink

  Jak szukacie kogoś po pięćdziesiątce do poważnej znajomości, jestem Stokrotka2000. Mam konta na kilku portalach, ale zdecydowanie najczęściej jestem na Buziaku, bo jest najlepszy.

  • 21 lipca 2017 o 18:41
   Permalink

   Założyłem sobie specjalnie dla Ciebie konto na Buziaku. Portal wydaje się naprawdę świetny i łatwy w obsłudze, ale jakoś nie mogę Cię znaleźć. Napisz do mnie. Całuję, PanMarek7.

 • 5 lutego 2017 o 11:37
  Permalink

  ja właśnie jadę do francji i znajomi powiedzieli mi, żeby sobie na buziaku otworzyć konto i właśnie przez ten portal szukać najpierw znajomych, a potem kto wie? dobrze wiedzieć, że buziak jest też wysoko w rankingach. na pewno mi się dobrze przysłuży.

 • 5 marca 2017 o 02:03
  Permalink

  Jak dopiero zaczynacie, warto iść na Badoo. W ogóle się nie czuje, że to jest portal randkowy. Gadacie sobie, a tu nagle jesteście umówieni :0

 • 19 marca 2017 o 05:51
  Permalink

  Dlaczego Buziak jest tak nisko? Sama mam tam konto, wszystkim polecam i jak na razie nikt jeszcze nie był niezadowolony, a na innych portalach randkowych różnie się dzieje. Sama mam z niektórymi nienajlepsze wspomnienia.

 • 21 kwietnia 2017 o 12:01
  Permalink

  Przykro mi, że się wam nie udało. Możesz do mnie napisać na Przeznaczonych. Mikołajek13. Też mam dzieci, przepiekną czteroletnią córeczkę.

 • 3 maja 2017 o 11:49
  Permalink

  Znalazlam męża właśnie przed dopasowanych. Wcześniej byłam na tysiacach randek i zawsze bylo jakos tak dziwnie. Po dopasowaniu na dopasowanych bylo zupełnie inaczej.

 • 12 czerwca 2017 o 08:50
  Permalink

  Jak dla mnie te portale się specjalnie nie różnią. Wszystko zależy i tak od ludzi, jakich spotkach, a tu nikt nikomu gwarancji nie da. Trochę sztuka dla sztuki ten ranking.

 • 19 sierpnia 2017 o 01:43
  Permalink

  zawsze trudno jest mi do kogoś zagadać w Internecie, a na fotoflircie można zaczepić się o fotki. super sprawa i jak mnie to zawsze podbuduje 😉

 • 10 grudnia 2017 o 14:06
  Permalink

  Miałem konta na różnych portalach, już od dawna szukam sobie różnych znajomości w Internecie i powiem wam, że na Buziaku jest najlepiej. Może i rankingu nie wygrał, ale zakładajcie konta właśnie tam.

Dodaj komentarz