Buziak.pl

Buziak.pl jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek polskich randek w internecie. Portal jest szczególnie ceniony za swoje galerie obrazów zamieszczanych przez użytkowników, ponieważ stanowią one znakomity sposób do przełamywania pierwszych lodów oraz do nawiązywania dyskusji. Każdy z użytkowników może bez żadnych opłat tworzyć nawet bardzo duże galerie, które są dostępne publicznie i każdy może komentować całe galerie i pojedyncze zdjęcia, a także wystawiać im oceny. Obowiązują oczywiście zasady etykiety internetowej i bardzo rzadko się zdarza, by trzeba było blokować jakiegoś użytkownika zachowującego się w sposób nieodpowiedni. Takie sytuacje się zdarzają, ale mechanizmy oferowane przez portal są na tyle skuteczne, że stu procentowe bezpieczeństwo i wygoda są zawsze gwarantowane.

Wiele funkcji serwisu Buziak.pl jest dostępnych dla posiadaczy kont podstawowych, ale kiedy wykupi się płatną subskrypcję, można rozszerzyć ich funkcjonalność. W przypadku galerii zdjęć oznacza to możliwość tworzenia kilku galerii na raz, w tym także galerii prywatnych, do których dostęp będą mieli jedynie zaproszeni goście. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które dodatkowo podnosi bezpieczeństwo. Konta Premium umożliwiają również rozmowy online z innymi użytkownikami za pośrednictwem opcji CHAT.

O bezpieczeństwie wspominamy już drugi raz i robimy to nie bez powodu, ponieważ Buziak.pl bardzo mocno dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Administracja nie pozwala na przykład na publikowanie jakichkolwiek swoich danych osobowych. Profile użytkowników są weryfikowane pod tym kontem i gdyby jakiekolwiek dane miały wpaść w ręce niepowołane, moderatorzy treści szybko je dla naszego bezpieczeństwa usuną.

Cały portal randkowy Buziak.pl opiera się na dobrej zabawie i administracja daje nam w pełni wolną rękę. Możemy uzupełnić profil lub pozostawić go w formie tylko szkieletowej, możemy mieć masę zdjęć lub nie mieć ich w ogóle, a także możemy wypełnić kwestionariusz testu osobowości i dopasowania partnerskiego lub zupełnie go zignorować. W serwisie Buziak.pl można być osobą aktywnie poszukującą ciekawych ludzi, a można też po prostu zrobić ładny profil i poczekać, aż inni zaczną się do nas zgłaszać.

Dla dopełnienia dziennikarskiej staranności dodajmy, że portal randkowy Buziak.pl jest ogólnodostępny i założyć w nim konto może każda osoba pełnoletnia, która zaakceptuje regulamin i posiada konto email. Najpopularniejsze frazy jakich poszukują internauci: buziak.pl opinie, buziak.pl opłaty, buziak.pl premium, buziak.pl forum.

Portal randkowy Buziak.pl

8 thoughts on “Buziak.pl

 • 20 czerwca 2016 at 14:11
  Permalink

  Buziak.pl – opinie pozytywne. Używam dopiero od miesiąca ale poznałam kilka ciekawych osób.

  Reply
 • 28 czerwca 2016 at 11:37
  Permalink

  Interesujący portal i co ważne uczciwy regulamin bez kruczków. Brakuje mi jednak w serwisie apki, mam nadzieję , że wkrótce ją zrobią.

  Reply
 • 12 lipca 2016 at 16:39
  Permalink

  dosyć intuicyjnie zrobiony, fajne kobitki

  Reply
 • 16 sierpnia 2016 at 15:12
  Permalink

  Używam już pewien czas i podoba mi się.

  Reply
 • 23 lutego 2017 at 12:11
  Permalink

  można polecić ten serwis. Podoba mi się, że tu nie ma wiążących umów jak to bardzo często bywa w innych serwisach

  Reply
 • 14 marca 2017 at 11:13
  Permalink

  Dopiero się zarejestrowałam na Buziaku. Szukajcie mnie – KaraKarinka

  Reply
 • 1 kwietnia 2017 at 10:12
  Permalink

  fajny portal, poznałam mnóstwo znajomych, kto wie może spotkam również miłość 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *