Portal randkowy – właściwa prezentacja drogą do poznania bratniej duszy

Na każdym kroku liczy się wywarcie dobrego wrażenia na tej drugiej osobie. Nie jest ważne czy jesteśmy w pracy czy też w kawiarni na spotkaniu. To właśnie dobre wrażenie decyduje, czy dalej będziemy rozmawiać z nowo poznaną osobą a co za tym idzie kontynuować z nią znajomość.

Poznaj w Internecie

Internet stwarza nam mnóstwo możliwości, żeby móc się właściwie przedstawić, jeżeli poszukujemy znajomości za pośrednictwem sieci. Portale randkowe to dla każdego singla potencjalna szansa na nową znajomość i być może poznanie bratniej duszy. Wystarczy tylko właściwie wykorzystać tą szansę i spróbować, aby potem w realu cieszyć się ciekawą rozmową face to face.

Zaprezentuj się od najlepszej strony

Odpowiednia prezentacja w codziennym życiu, choćby podczas spotkania w kawiarni to ciąg różnorodnych czynników. Składają się na nie mimika twarzy, gesty, słowa oraz nasz ogólny wygląd i zachowanie. Internet stwarza nam inne możliwości, tutaj każdy gość na portalu randkowym może się zaprezentować jak tylko zechce.

Wykreuj optymistę

Wystarczy stworzyć właściwy obraz swojej osoby, aby móc potem cieszyć się randkami z potencjalnymi kandydatami na przyszłego partnera, także w przypadku gdy będą to niemieckie randki. Ważne jest nasze pozytywne nastawienie do samego siebie oraz dobra prezentacja. Koniecznie przedstawmy się jako optymistę, nikt przecież nie będzie chciał się spotykać z mrukiem czy marudą. Dodajmy aktualne  zdjęcie na którym jesteśmy uśmiechnięci. Napiszmy o sobie coś miłego ale i konkretnego, na przykład jak lubimy spędzać czas. Jeżeli naszą pasją są podróże to pochwalmy się, jakie zakątki ostatnio widzieliśmy. Możemy dodać kilka zdjęć z ostatniej podróży. Nie bójmy się pisać o sobie i naszych pasjach.

Czego oczekujemy?

Napiszmy także o naszych oczekiwaniach względem tej drugiej osoby, którą pragniemy poznać. Warto opisać własne oczekiwania, aby potem nie zawieść się podczas pierwszego spotkania. Nie koloryzujmy także codziennego życia, bo jak to mówią kłamstwo ma krótkie nogi. Na zbytnim wyolbrzymianiu atutów i zalet nie będzie można w przyszłości zbudować żadnej trwałej znajomości.

Piszmy o swoich zaletach, ale nie twórzmy ich na nowo. Ważne jest, żeby osoba siedząca po drugiej stronie monitora mogła stworzyć sobie właściwy – dobry obraz naszej osoby.

4 thoughts on “Portal randkowy – właściwa prezentacja drogą do poznania bratniej duszy

Dodaj komentarz