Portale randkowe sposobem na samotność

Portale randkowe sposobem na samotność

Trzeba przyznać, że współczesne czasy dają małe szanse na znalezienie czasu na tradycyjne randkowanie i poszukiwanie miłości. Mimo to wręcz świetnie wpasowują się w codzienne zabieganie i pomagają znaleźć miłość inaczej, a mianowicie między innymi z wykorzystaniem różnego typu portali randkowych. Naprawdę jest w czym wybierać.

Dostępne są szczególnie popularne portale randkowe, na których można dokonać darmowej rejestracji, a następnie wypełnić przygotowany wcześniej przez specjalistów test. Dzięki niemu system jest w stanie stosować filtrowanie potencjalnych partnerów w oparciu o nasze wyniki, a także zawarte na profilu dodatkowe informacje, jak wykształcenie, miejsce zamieszkania, wiek, płeć, zainteresowania i preferencje.

Mam profil i co dalej?

Gdy już się zarejestrujemy, to nic prostszego, jak przeszukiwać dostępne tam bazy. Oczywiście za dostęp do danych kontaktowych i możliwość nawiązania kontaktu z drugą osobą trzeba będzie zapłacić. Jest to jednak oferta abonamentowa z opłatami miesięcznymi, kwartalnymi, półrocznymi bądź rocznymi. Oczywiście im dłuższy okres wybierzemy, tym taniej nas to wyniesie.

Pełny dostęp pozwala na bez ograniczeń przeglądać dostępnych singli, a do tego wysyłać im krótkie wiadomości, uśmieszki, „prezenty”, a nawet wiadomości mailowe. Można też przeglądać ich zdjęcia, które zamieścili na profilu. Jest to niezwykle emocjonujące, a wiele osób znalazło w ten sposób swoją drugą połówkę.

Gdy chcę się spotkać naprawdę

Nie ma z tym problemu. Nawiązując bowiem kontakt z daną osobą możemy podjąć decyzję o spotkaniu się w tak zwanym realu. Wtedy po prostu umawiamy się na konkretny dzień, w konkretnym miejscu. Dobrą stroną tego typu portali jest to, że wstępnie możemy już zweryfikować jakąś osobę czy nam odpowiada fizycznie, wzrokowo czy pasujemy do siebie pod kątem zainteresowań i poglądów.

Znacznie ograniczy to nasze rozczarowanie później w rzeczywistości, w trakcie spotkania. Nie trzeba się zbytnio obawiać, bo przecież po to są te portale, aby znaleźć miłość. Warto nastawić się pozytywnie i intensywnie szukać swojego partnera bądź partnerki. Z pewnością już w krótkim czasie to się uda. Z kolei nie robiąc nic można czekać całe życie na tego jedynego czy tą jedyną bez szansy na powodzenie.

Siedząc w domu bądź w pracy z pewnością skazujemy się na samotność. A po co, skoro XXI wiek daje nam tak wiele możliwości. Trzeba z nich po prostu skorzystać. I to małym kosztem i małym wysiłkiem.

3 thoughts on “Portale randkowe sposobem na samotność

Dodaj komentarz