Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni.pl to portal bardzo mocno wyróżniający się spośród innych podobnych, a tak naprawdę tylko zbliżonych tematycznie do niego serwisów. Jest to bowiem miejsce, w którym spotykać się mają osoby o szeroko rozumianym światopoglądzie katolickim, których celem jest założenie rodziny. W ten sposób określone ramy nie pozostawiają nam złudzeń, dla kogo portal został stworzony i kto jest tam najmilej widziany, co przekłada się jednak na jego bardzo wysoką skuteczność. Administracja portalu chwali się swoją stosunkowo niedużą bazą użytkowników, która jednak charakteryzuje się zaskakująco wysokim odsetkiem trwałych związków powstałych tutaj oraz dużą liczbą dzieci urodzonych w związkach powstałych za pośrednictwem Przeznaczeni.pl.

Techniczna strona działalności portalu jest zbliżona do innych podobnych miejsc. Tutaj nie da się wymyślić nic nowego i wymaga się od użytkowników pełnoletniości oraz aktywnego adresu email bądź konta na portalu facebook, które w momencie rejestracji zostanie połączone z kontem w portalu randkowym. Zapewnia to najwyższą jakość profili i jest bardzo mocno pilnowane przez administrację. Osoby prowadzące portal sprawdzają aktywnie, czy założone konta nie mają charakteru żartobliwego lub szkodliwego, a także weryfikują w miarę możliwości prawdziwość podanych danych. Przeznaczeni.pl posiada także dość szczegółowy regulamin opisujący dozwolony kształt konta i działania w różnych dziedzinach portalu, na przykład na otwartym forum dyskusyjnym. Od użytkowników wymaga się, by ściśle przestrzegali regulaminu.

Zakładając konto na Przeznaczeni.pl użytkownik staje się użytkownikiem standardowym, którego konto posiada szereg dość nieprzyjemnych ograniczeń. Wysoka jakość portalu wiąże się ze sporymi kosztami, przez co na użytkownika mocno naciska się, by ten wykupił usługę konta premium. Znosi ona wszystkie ograniczenia. Trzeba jednak koniecznie wiedzieć, że usługa ma charakter odnawialny i jeśli przed wygaśnięciem ważności konta premium użytkownik z niego świadomie nie zrezygnuje, zostaną mu naliczone opłaty na kolejny taki sam okres. Dlatego o swoim koncie nie można zapomnieć.

Bez logowania się do serwisu można skorzystać z jego części publicystycznej, która skupia się na miłości i związkach w rozumieniu stricte katolickim. Czasami prowadzi to do pewnych absurdów, ponieważ o małżeństwie wypowiadają się często osoby znane z tego, że są samotne bądź są przedstawicielami kościoła katolickiego, którzy świadomie zrezygnowali z założenia rodziny i tego rodzaju miłości.

5 thoughts on “Przeznaczeni.pl

 • 20 czerwca 2016 at 08:21
  Permalink

  Miał być taki katolicki a tu masa dewiantów do mnie pisze ;(

  Reply
 • 7 lipca 2016 at 19:15
  Permalink

  taki sobie, przeciętny

  Reply
 • 11 listopada 2016 at 17:21
  Permalink

  przeznaczeni jest dla osób wyjątkowo poważnych, no i dla wierzących oczywiście, choć i tam zdarzają się jakieś wybryki natury 🙂 miałem konto na Przeznaczeni.pl, poznałem miłość mojego zycia 😉 dla szukających stagnacji serdecznie polecam

  Reply
 • 14 grudnia 2016 at 11:41
  Permalink

  jesteśmy sobie Przeznaczeni 😉 😉 ale się uśmiałem 😉

  Reply
 • 13 stycznia 2017 at 11:43
  Permalink

  jak dla mnie za drogi i wcale nie jest taki atrakcyjny jak go reklamują 🙁

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *