Sympatia.pl

Sympatia.pl jest portalem randkowym, który swoją nazwę dobrał nieprzypadkowo. Cały serwis jest skonstruowany w taki sposób, by korzystanie z niego było sympatycznym przeżyciem.

Do pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje portal, konieczne jest posiadanie swojego konta. Bez niego można otrzymać dostęp do bazy wiedzy o randkach, tych internetowych i klasycznych, o miłości i jej poszukiwaniu, a także o różnych sprawach związanych z relacjami międzyludzkimi. Sympatia jest portalem o miłości w bardzo szerokim tego określenia znaczeniu. Mimo wszystko, na strony tego serwisu wchodzi się głównie w celu znalezienia kogoś dla siebie, więc każdy użytkownik na pewno będzie chciał założyć tam konto.

W portalu można posiadać konto darmowe lub płatne. Niezależnie od wybranej opcji, zakłada się je tak samo. Wystarczy podać tylko aktywny adres email i potwierdzić, że jest się osobą pełnoletnią. Stworzenie swojego profilu zajmuje około 2 minut. Już w tym momencie można zacząć przeglądanie profili innych osób, chociaż lepiej jest uzupełnić swoje własne konto przynajmniej o zdjęcie oraz jakąś krótką notkę o sobie. Administracja portalu jest bardzo wyczulona na czarne owce i regularnie sprawdza wszystkie konta pod kątem ich nieprawidłowego wykorzystania. Brak uzupełnienia profilu nie jest oczywiście problemem formalnym, ale ogranicza to nasze szanse w kontakcie z innymi użytkownikami. Warto zaznaczyć, że w czasie takiej weryfikacji pracownicy serwisu będą dbali także o nasze bezpieczeństwo. Jeśli przez pomyłkę zamieścimy w jakimś miejscu publicznym nasze dane osobowe, zostaną one usunięte, więc nie trzeba się bać o kwestie prywatności.

Ważne jest rozumienie różnicy pomiędzy kontem darmowym i płatnym. Oba udostępniają nam w zasadzie taką samą funkcjonalność i pozwalają na kontaktowanie się z innymi użytkownikami oraz pozwalają innym znaleźć nas, ale profile darmowe mają nałożone ograniczenia ilościowe. Utrzymanie portalu i zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa kosztuje, więc portal prosi nas o uiszczenie opłaty za możliwość bardzo intensywnego wykorzystywania naszego konta. Najbardziej opłacalne opcje pozwalają na posiadanie konta premium za mniej niż 10 złotych miesięcznie. Nie trzeba oczywiście się na to decydować. Nasze bezpieczeństwo nie jest ograniczone w ramach konta podstawowego, a administracja będzie nas traktowała na równi z klientami płacącymi za usługę.

Sympatia.pl

5 thoughts on “Sympatia.pl

 • 19 czerwca 2016 at 18:54
  Permalink

  Fajny serwis ale dosyć dużo jest naciągaczy, trzeba uważać na nieuczciwe osoby.

  Reply
  • 19 sierpnia 2016 at 19:52
   Permalink

   na każdym portalu są naciągacze, jak w życiu – wszędzie trzeba uważać 😉

   Reply
 • 21 listopada 2016 at 11:53
  Permalink

  Sympatia mi się znudziła, idę do konkurencji, może tam znajdę miłość, a przynajmniej jakąś fajną przygodę

  Reply
 • 2 stycznia 2017 at 11:52
  Permalink

  właśnie dziś założyłam konto na Sympatii, nawet fajnie się zapowiada 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *