eDarling.pl

eDarling.pl należy do jednej z największych sieci portali randkowych w Europie, chociaż cały system powstał dopiero w 2010 roku, a dwa lata później zawitał na nasz rynek. Gigantyczny sukces portalu związany jest z tym, że nie są tutaj akceptowane żadne martwe dusze, administracja działa bardzo sprawnie, a do tego zaoferowano użytkownikom ciekawe metody wyszukiwania potencjalnych partnerów. Zacznijmy jednak od początku.

Jak każdy portal randkowy, eDarling.pl wymaga założenia konta powiązanego z adresem email. Jest ono w pełni darmowe, ale równocześnie nie pozwala na wiele. eDarling.pl bardzo mocno promuje konta płatne i chociaż z profili darmowych da się korzystać, nie jest to specjalnie przyjemne i zdecydowana większość osób decyduje się szybko na różnego rodzaju konta premium.

Jest ich tu kilka i co ciekawe, różnią się nie tylko kosztem, ale także wymogami w stosunku do prowadzenia profilu. Im bardziej zaawansowane konto i więcej ułatwień, tym lepszego zarządzania swoim kontem będą wymagali administratorzy. Wpisanie podstawowych danych o sobie i wypełnienie kilku kwestionariuszy oraz oczywiście zamieszczenie zdjęcia to standard, którego wymaga się od typowego użytkownika. Najdroższe konta oczywiście mają ten rygor poluzowany, ale i tak zostaje wymóg nawiązania określonej ilości nowych znajomości.

Ostatnia z tych kwestii może się wydawać dość dziwna, ale chodzi tutaj po prostu o to, by aktywnie korzystać z konta. W końcu nawiązywanie nowych znajomości to cel, z którym profil zakładaliśmy i nie jest to żadne wielkie wymaganie. Co więcej, szczególna aktywność jest nagradzana i można bez większych problemów otrzymać darmowe przedłużenie konta premium.

Takie podejście administracji portalu sprawia, że eDarling.pl jest niezwykle żywym i dynamicznym miejscem, gdzie cały czas coś się dzieje. Liczba użytkowników jest naprawdę duża i do tego można korzystać z najbardziej zaawansowanego mechanizmu doboru partnerskiego, jaki działa na ogólnodostępnych portalach randkowych. Polega on na wykonywaniu dokładnych profilów psychologicznych i łączenia osób, u których wyniki będą możliwie najbardziej podobne. Jest to ciekawa funkcja, ale tylko część osób się na nią decyduje, ponieważ do jej zastosowania konieczne jest wypełnienie ponad 200 pytań związanych z bardzo różnymi sferami naszego życia. Z portalu oczywiście można też korzystać w sposób w pełni klasyczny.

 

5 komentarzy do “eDarling.pl

 • 19 czerwca 2016 o 19:18
  Permalink

  Dziwna sprawa z tym edarling.pl. Szukałem opinii poszukać w internecie. Wiele osób pisze , że nalicza opłaty i nieświadomi użytkownicy muszą wysyłać wypowiedzenia do nich, żeby nie naliczali już opłat.

 • 1 września 2016 o 17:35
  Permalink

  mam na imię Kaśka, zastanawiam się na którym portalu założyć konto, co polecacie? Ten edarling.pl jakoś mi nie leży ;0

 • 24 stycznia 2017 o 11:36
  Permalink

  wszystkie portale są takie same, różnią się tylko tą swoją szatą graficzną i oczywiście opłatami, niektórzy naprawdę zdzierają kasę, nie wiem jaki jest edarling.pl

Dodaj komentarz