Elmaz.pl

Polski użytkownik może być przyzwyczajony to bardzo słodkich, filuternych lub rubasznych nazw portali randkowych. Elmaz.pl to z kolei nazwa, która nawet nie przypomina portalu randkowego. Czy na pewno jest to serwis z randkami online? Jak najbardziej. Dziwna nazwa bierze się po prostu stąd, że jest to część większej międzynarodowej siatki portali, które postawiły na w miarę jednorodne nazewnictwo. Efektem tego jest sytuacja, w której nikt nie ma nawet pojęcia, że zagraniczne filie tego portalu istnieją (i nikogo to tak naprawdę nie obchodzi), a rozpoznawalność marki na polskim rynku jest znikoma.

Jest to poważna wpadka, ponieważ sam portal jest bardzo solidnie prowadzony i nie można mieć w stosunku do niego żadnych specjalnych zastrzeżeń. Odwiedzają go osoby z całego spektrum społecznego i chociaż deklarowane jest tutaj, że jest to portal bardziej matrymonialny niż randkowy, nie można tego raczej w praktyce zauważyć. Jest to miejsce absolutnie uniwersalne i każdy powinien w nim się dobrze czuć, tym bardziej że strona techniczna serwisu jest bardzo nieskomplikowana i można bez najmniejszych problemów wygodnie się po nim poruszać.

Poszukiwanie interesujących nas osób może się tutaj odbywać poprzez ich podstawowe dane, na przykład wiek i miejsce zamieszkania, jak również poprzez przeglądanie zdjęć z danego rejonu oraz, co jest rozwiązaniem dość nietypowym, poprzez datę urodzenia. Możemy bez problemu wyszukać osoby, które akurat w danym dniu mają urodziny. Czy jest to metoda użyteczna? Korzysta z niej wiele osób, więc pewnie ma ona swoje zalety.

Na Elmaz.pl jest sporo reklam, ale wyświetlają się one tylko osobom niezalogowanym, które nota bene nie mogą wchodzić na profile użytkowników portalu, a także osobom posiadającym darmowe konta. Wykupienie konta premium, tak zwanego konta Elmaz Ekstra, spowoduje zniknięcie wszystkich uciążliwych reklam oraz wyeliminuje wszystkie ograniczenia dotykające nasze konto.

W przeciwieństwie do wielu podobnych serwisów, nie ma jednak konieczności korzystania z konta premium, by wygodnie kontaktować się z innymi użytkownikami serwisu. Nałożone ograniczenia nie są specjalnie uciążliwe, nie ma tutaj też żadnych bardzo zaawansowanych funkcji, do których trzeba by uzyskiwać dostęp poprzez kupowanie płatnej subskrypcji. Portal opiera się o interakcje międzyludzkie i nie ma tu zbyt wielu elementów ponad to.

Wejdź na Elmaz

4 komentarze do “Elmaz.pl

Dodaj komentarz