Jakie cechy powinien posiadać Twój wymarzony partner?

Każda kobieta, będąc jeszcze małą dziewczynką, a potem dorastająca kobietą, marzyła o księciu na białym koniu. Z czasem życie zweryfikowało jej marzenia i zapisała sobie w głowie kilka podstawowych cech charakteru lub też charakterystycznych cech wyglądu, jakie powinien posiadać jej przyszły partner życiowy.

Nie tylko wygląd ma znaczenie

Część kobiet przywiązuje dużą wagę do wyglądu, ma dla nich znaczenie wizerunek mężczyzny oraz rodzaje zainteresowań. Inne kobiety poszukują partnera, który będzie posiadał konkretne cechy charakteru. Zdarza się, że istotny jest status społeczny, czyli gdzie taki mężczyzna pracuje oraz jakie ma wykształcenie. Dlatego przed wyborem kandydata na naszą wymarzoną randkę musimy same sobie uświadomić kogo tak naprawdę poszukujemy.

Profil randkowy – co napisać?

Ważne jest żeby na swoim profilu randkowym określić swoje oczekiwania względem mężczyzn, wówczas istnieje mniejsza szansa, że dopadnie nas na pierwszym spotkaniu rozczarowanie. Nie bójmy się pisać o swoich potrzebach, przecież mężczyźni również je mają.

Jeżeli nie należymy do grona nastolatek, oczywistym faktem staje się, że poznany mężczyzna powinien podzielać nasze pasje i zainteresowania. Zazwyczaj kobieta będąca domatorką nie znajdzie wspólnych tematów z osobą prowadzącą intensywny tryb życia i odwrotnie. Dlatego jeżeli sami uprawiamy jakiś sport, pochwalmy się tym na swoim profilu randkowym, taka informacja da zielone światło grupie mężczyzn, który również uprawiają sporty.

Warto pisać o szczegółach

Im więcej zamieścimy konkretnych szczegółów na naszym profilu randkowym, tym większe mamy szanse, ze na nasze ogłoszenie odpowie tylko określona grupa mężczyzn. My natomiast, zyskamy w ten sposób większy wachlarz wyboru.

Warto także zakończyć wszystkie niedokończone sprawy życia prywatnego i rozpocząć poszukiwania nowego partnera z tzw. czystą kartą. Jest to szczególnie ważne, aby nie rozpamiętywać przeszłości i nie narzekać na pierwszej randce na swoich byłych partnerów. Nikt nie będzie chciał wiązać się z osobą, która ciągle rozpamiętuje przeszłość.

Pamiętajmy, że każdy człowiek lubi otaczać się ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia. Dlatego jeżeli chcemy poznać kogoś sympatycznego, kto będzie spełniał nasze podstawowe oczekiwania, należy pamiętać że na początek musimy uporządkować swoje dawne sprawy. Kiedy rozdział poprzedniego związku jest zamknięty, łatwiej rozpoczyna się nowe relacje, bez tak zwanego bagażu doświadczeń i rozpamiętywania nie zabliźnionych ran.

5 komentarzy do “Jakie cechy powinien posiadać Twój wymarzony partner?

Dodaj komentarz