Kiedy spodoba nam się starsza kobieta

Podrywanie kobiet nie jest szczególnie trudne, zwłaszcza jeśli zaczyna się cały proces w Internecie. Wiele kwestii szczegółowych jest w stanie jednak mocno nam skomplikować życie. Takim problemem jest zwłaszcza wiek kobiety. Jeśli jest ona starsza od potencjalnego bariera, momentalnie powstaje szereg barier. Da się jednak z nimi walczyć.

Pokonaj barierę wieku

Żeby rozprawić się z różnicą wieku, zwłaszcza wyraźnie widoczną, należy:

  • Wyraźnie zaakcentować zainteresowanie, także erotyczne – uderzenie prosto z mostu do trochę lub jeszcze trochę starszej kobiety może spowodować panikę, ale ważne jest tutaj, by czuła się ona doceniona i dobrze wiedziała, o co mężczyźnie chodzi. Zainteresowanie ze strony młodszego mężczyzny często w naszym społeczeństwie postrzegane jest dziwnie, a u kobiety strach przed niezrozumieniem intencji drugiej strony, zwłaszcza w takim przypadku, jest dużo większy niż u mężczyzn.
  • Udowodnij swoją dojrzałość – starsza kobieta nie będzie zainteresowana przygodą, z której coś może nie wyjść. Młoda dziewczyna nie pożałuje dwóch czy nawet trzech lat na przygodę, bo po niej będzie mogła zacząć wszystko od nowa i nic się tak naprawdę nie stanie. Sama dzięki temu dojrzeje. Kobieta starsza ma to wszystko już za sobą i nie będzie dwa razy wchodzić do tej samej rzeki, więc trzeba ją przekonać, że nie takie są nasze intencje.
  • Pokaż, że różnica wieku nie jest istotna – prawdopodobnie będą się zdarzały uwagi otoczenia odnośnie tego, że coś jest nie tak ze względu na wiek. Tego typu uszczypliwości można spokojnie ignorować i jeśli związek będzie się rozwijał zupełnie normalnie, kwestia wieku bardzo szybko przestanie być czymś zauważalnym.
  • Wprowadź ją do swojego kręgu – kobieta dojrzała oczekuje stabilności i całego systemu oparcia, który pojawia się razem ze związkiem. Dlatego warto jej pokazać, że jest się już częścią takiego systemu, w którego skład wchodzi rodzina i są też przyjaciele. To bardzo pomaga.
  • Nie działaj zbyt agresywnie – młodsze kobiety często bardzo dobrze reagują na władcze i zdecydowane działania mężczyzny. Kobiety trochę starsze są niemal zawsze bardzo samodzielne i silne życiowo, więc próba zmiękczenia ich kolan postawą macho to wręcz samobójstwo w ich oczach. Nazbyt agresywne podejście do kobiety i do związku w ogóle spowoduje raczej negatywne reakcje i sprawi, że kobieta zrobi krok wstecz.

3 thoughts on “Kiedy spodoba nam się starsza kobieta

Dodaj komentarz