Randka online? Najpierw uzupełnij swój profil

Rejestracja na portalu randkowym jest prosta i trwa zazwyczaj kilka minut. Jednak samo zarejestrowanie się i wpisanie imienia bądź pseudonimu nie wystarczy. Tutaj trzeba znaleźć dłuższą chwilę, dokładnie wypełnić własny profil i znaleźć sposób na zaingerowanie własną osobą innych użytkowników.

Jak wypełnić profil?

Jeżeli profil wypełnimy niedbale, wpisując zaledwie swój pseudonim, z pewnością nie zrobi on na nikim żadnego wrażenia. Warto napisać nie tylko kilka słów o sobie, ale przede wszystkim napisać ciekawie i wyraziście, aby nasz profil nie wyglądał jak oferta matrymonialna. Abyśmy mogli umówić się na randkę online, musimy znaleźć sposób na zaprezentowanie siebie w sieci, to pewny sposób na sukces w portalu randkowym.

Niemalże w każdym portalu randkowym znajdują się takie same rubryki: „o mnie”, „zainteresowania”, „opis”, „stan cywilny”, „wiek” itp. Od nas tylko zależy, czy wszystkie te rubryki zostaną wypełnione, czy też będą świecić pustkami, a tym samym odstraszać potencjalnych rozmówców.

Wypełniając profil warto spojrzeć na tą kwestię od drugiej strony i wpisać informacje tak, jak chcielibyśmy je odczytywać, poszukując osób do pierwszych konwersacji. Im ciekawszy opis, tym większe szanse na zainteresowanie swoim profilem randkowym.

Bądź online! Offline to brak kontaktu z innymi

Jeżeli już uzupełniłeś profil randkowy, dodałeś jedno a najlepiej kilka ciekawych fotografii, możesz przystąpić do pierwszych poszukiwań. Im częściej będziesz aktywny, im częściej będzie online, tym większe szanse na zawiązanie nowych znajomości.

Jeżeli dodałeś zdjęcie i w pełni uzupełniłeś profil, możesz spokojnie zacząć randkowanie w sieci. Warto również aktualizować swoje dane w panelu, zwłaszcza zdjęcia, które są robione na przykład w różnych porach roku. Zawsze bądź online, a tym samym zmaksymalizuj swoje szanse na nowe randki online!

2 komentarze do “Randka online? Najpierw uzupełnij swój profil

Dodaj komentarz