Randki.org

Serwis Randki.org ma charakter ogólny, co oznacza, że nie jest nastawiony na żaden konkretny typ interakcji pomiędzy użytkownikami. Mogą z niego korzystać osoby zainteresowane przelotnymi znajomościami, internetowymi przyjaźniami, miłością na całe życie lub po prostu miłą rozmową w wolny wieczór. Portal w żaden sposób nie promuje konkretnej aktywności pozostawiając tutaj użytkownikom w pełni wolną rękę. Jest to istotne, ponieważ decyduje to w znacznym stopniu o rodzaju osób, jakie serwis odwiedzają najchętniej i powinno mieć wpływ na naszą decyzję o założeniu konta właśnie tutaj.

Wyróżnikiem serwisu Randki.org spośród podobnych usług w polskim Internecie jest przede wszystkim maksymalna prostota jego formy. Można spotkać się nawet z głosami, że jest ona ascetyczna, ale wbrew przekonaniu niektórych osób, jest to cecha bardzo pozytywna. Minimalizm formy powoduje, że użytkownicy serwisu nie skupiają się na niezliczonej ilości funkcji dodatkowych, tylko od razu przechodzą do rzeczy i spędzają zdecydowanie więcej czasu na poznawaniu się nawzajem niż na zabawie z serwisem.

Formę portalu szczególnie polubiły osoby trochę starsze, które są mniej biegłe z obsługą komputera i niespecjalnie lubią zbyt wiele opcji na raz. Przez to Randki.org stał się witryną chętnie odwiedzaną przez osoby po rozwodzie czy wdowy oraz wdowców, czyli osoby, które jeszcze do niedawna stanowiły bardzo mały odsetek użytkowników portali randkowych. Jest to miejsce do nich dopasowane idealnie, co oczywiście nie oznacza, że nie ma tutaj ludzi także bardzo młodych.

By móc korzystać z portalu randkowego Randki.org, trzeba być osobą pełnoletnią posiadającą aktywny adres email. Należy go podać w czasie rejestracji. Od tej pory będzie on służył do kontrolowania konta, chociaż oczywiście wszystkie sprawy techniczne będą załatwiane bezpośrednio w portalu. Administracja zaleca, by każde konto posiadało pseudonim (element wymagany) oraz zdjęcie i krótki opis swojej osoby (elementy opcjonalne). Zasadą jest, że nie powinno publikować się żadnych danych osobowych, umożliwiających identyfikację nas w życiu realnym. Jest to kwestia bezpieczeństwa i administracja będzie usuwała wpisy zawierające takie dane.

Konta wolne od wszelkich ograniczeń na Randki.org są płatne. Subskrypcję wykupuje się na miesiąc lub na wielokrotność tego okresu. Im dłuższy czas subskrypcji, tym koszt pojedynczego miesiąca jest niższy.

4 komentarze do “Randki.org

Dodaj komentarz