Twoo.pl

Twoo.pl to jeden z ciekawiej wyglądających portali randkowych w Polsce, ponieważ jego działanie opiera się o tak zwaną „grę”, której uproszczona wersja wykorzystywana jest przez popularną na telefonach komórkowych aplikację Tinder. Polega ona na tym, że użytkownik może przeglądać profile innych osób na portalu i zaznaczać, czy dana osoba go interesuje.

Takie oznaczenie nie jest publiczne i nie jest o tym też informowana sama oznaczona osoba. Dopiero kiedy właściciel czy właścicielka polubionego konta także z własnej inicjatywy odpowie polubieniem, obie osoby są informowane, że wyraziły nawzajem sobą zainteresowanie. „Gra” różni się od aplikacji mobilnej głównie tym, że na telefonie możemy jedynie oglądać zdjęcia, a tutaj mamy do dyspozycji pełne profile typowe dla portali randkowych.

Założenie takiego profilu związane jest oczywiście z koniecznością posiadania swojego konta w serwisie. Jego założenie to zaledwie kilka chwil, konieczność wybrania jakiegoś dowolnego identyfikatora w systemie oraz wymóg posiadania aktywnego adresu email. Jest on niezbędny do potwierdzenia, że jesteśmy prawdziwymi ludźmi, a nie jakimiś robotami. To wszystko. Po kliknięciu w odnośnik, który pojawi się w wiadomości wysłanej przez portal, można od razu zacząć korzystać z serwisu.

Swoją obecność w portalu Twoo najlepiej jest zacząć od starannego wypełnienia profilu, a przede wszystkim od uzupełnienia go o zdjęcie. Ułatwia to bardzo korzystanie z serwisu, ale nie jest konieczne. Podobnie w pełni opcjonalne są wszystkie inne elementy naszego profilu i chociaż system może co jakiś czas przypominać o możliwości podania niektórych danych o sobie, nie będzie tego robił w sposób natarczywy i można go zignorować.

Konto w serwisie Twoo może mieć charakter konta darmowego lub konta premium. Oba rodzaje są w pełni wolne od reklam. Użytkownicy nie płacący za usługę są dopuszczeni do wszystkich najważniejszych funkcji portalu, w tym do „gry”, ale posiadają kilka ważnych ograniczeń. Najważniejsze z nich jest odnosi się do śledzenia aktywności innych użytkowników, ponieważ nie można się dowiedzieć, kto oglądał nasze konto, jak również nie można ukryć naszego własnego zainteresowania innymi kontami. Pozostałe ograniczenia mają naturę techniczną. Wykupienie konta premium nie jest dużym kosztem, zwłaszcza jeśli skorzysta się z opcji jego aktywacji na cały rok z góry, co wiąże się z dużymi rabatami.

5 komentarzy do “Twoo.pl

Dodaj komentarz